Polska, 10 złotych, 1996

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 21:27:00
195785
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, 40. rocznica wydarzeń poznańskich - Czerwiec 1956
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład: 13.050 sztuk, piękna moneta w plastikowym kapslu wybita stemplami lustrzanymi, patyna na awersie
Literatura: Parchimowicz 738

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 126

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  75 zł