Polska, 10 złotych, 1938

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:54:20
195518
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 450

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  260 zł
7)  190 zł
8)  180 zł
9)  175 zł
10)  165 zł
11)  145 zł
12)  140 zł
13)  135 zł
14)  130 zł
15)  120 zł