Polska, grosz, 1767 G

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:48:20
195391
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków, wieniec bez jagódek, potrójne listki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Plage 90, Plage-miedź 93, Parchimowicz 5c16

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 197

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł