Polska, trojak, 1631

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1631

Polska, trojak, 1631

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:44:00
195404
Opis: Polska - Gustaw II Adolf 1617-1632 - okupacja szwedzka - miasto Elbląg, trojak, 1631, Elbląg, u dołu rewersu znak menniczy kapelusz (mincmistrza elbląskiego Marcelego Philipsena), końcówka napisu ELBINGE
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niecentryczny
Literatura: Iger E.31.2.a (R1), SB 20a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 235

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  105 zł