Polska, półtorak, 1620

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półtorak, 1620

Polska, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:41:00
195401
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1620, Bydgoszcz, z fantazyjnym napisem, dwukrotnie wybitym nominałem i herbem Sas na skutek dwukrotnego bicia stemplem
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, duża ciekawostka

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 193

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  30 zł