Polska, ort, 1623

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:37:20
195374
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna na awersie
Literatura: Shatalin BD23-23

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 188

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  75 zł