Polska, ort, 1622

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:36:00
195373
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, zielonkawa patyna
Literatura: Shatalin BD22-89

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 227

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  90 zł
6)  80 zł