Rzym Kolonialny, AE 28, AN V = 242/43

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:28:20
195147
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Superior - Viminacjum - Filip I Arab 244-249, AE 28, AN V = 242/43, Viminacium, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP M IVL PHILIPPVS AVG, Rw: Kobieta zwrócona w lewo pomiędzy bykiem a lwem, wokoło P M S C - OLVIM / w odcinku AN V
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 16.06 g, zielona patyna na rewersie
Literatura: Sear 3874, SNG Cop. 151

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89

1)  65 zł
2)  60 zł