Cesarstwo Rzymskie, follis, 328-329

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:28:00
194599
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 328-329, Siscia, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Brama obozowa, nad nią gwiazda, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku BSIS i półksiężyc
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.20 g, zielona patyna
Literatura: RIC 214

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 300

1)  90 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  46 zł