Polska, grosz (3 szelągi), 1754

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:47:20
190789
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, grosz (3 szelągi), 1754, Gubin lub Grünthal, cyfra 3 pod tarczami herbowymi
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt FA2 700, Kop. 2083

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 142

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  32 zł
4)  30 zł