Polska, grosz (3 szelągi), 1754 H

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:47:40
190788
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, grosz (3 szelągi), 1754 H, Gubin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, ciemna patyna
Literatura: Kahnt FA2 699, Kop. 2084

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 139

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł