Polska, dienieżka, 1857 BM

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, dienieżka, 1857 BM

Polska, dienieżka, 1857 BM

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2020 20:51:40
183032
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1857 BM, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 488, Brekke 44, H-Cz. 6064, Plage 523

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 585

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł