Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Polska, szeląg (FAŁSZERSTWO Z EPOKI)
191619
Aw: Tarcza z herbem Torunia, ✶KASIMIR D G ...IE, Rw: Tarc... | III- |
80 zł szac. 40 zł 136 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1661 GH
191062
w legendzie rewersu BURG•& S | III+ |
80 zł szac. 80 zł 145 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1540
191027
data 140 | III+/II- |
80 zł szac. 70 zł 113 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, 3 krajcary, 1624
191035
CARIN D BV na awersie, monogram MK pod popiersiem władcy | II |
80 zł szac. 100 zł 157 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, batzen, 1514
191285
| III |
80 zł szac. 100 zł 117 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit) II klasy
191229
popiersie Franciszka Józefa, niżej sygnatura TAUTENHAYN, ... | III |
80 zł szac. 40 zł 619 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR... | II |
80 zł szac. 100 zł 245 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 462 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton, 1702
185544
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MAGNUS REX; Rw: ... | III/III+ |
75 zł szac. 125 zł 296 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton, 1709
185545
monogram T B, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MA... | III |
75 zł szac. 125 zł 273 wyświetleń |
1 | zakończona |