Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 25-11-2019 18:00
Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, szeląg (FAŁSZERSTWO Z EPOKI)
Polska, szeląg (FAŁSZERSTWO Z EPOKI)
191619
Aw: Tarcza z herbem Torunia, ✶KASIMIR D G ...IE, Rw: Tarc...
III-

80 zł

szac. 40 zł

136 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1661 GH
Śląsk, 3 krajcary, 1661 GH
191062
w legendzie rewersu BURG•& S
III+

80 zł

szac. 80 zł

145 wyświetleń

4 zakończona
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1540
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1540
191027
data 140
III+/II-

80 zł

szac. 70 zł

113 wyświetleń

4 zakończona
Austria, 3 krajcary, 1624
Austria, 3 krajcary, 1624
191035
CARIN D BV na awersie, monogram MK pod popiersiem władcy
II

80 zł

szac. 100 zł

157 wyświetleń

4 zakończona
Austria, batzen, 1514
Austria, batzen, 1514
191285
III

80 zł

szac. 100 zł

117 wyświetleń

4 zakończona
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit) II klasy
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit) II klasy
191229
popiersie Franciszka Józefa, niżej sygnatura TAUTENHAYN, ...
III

80 zł

szac. 40 zł

619 wyświetleń

7 zakończona
Austria, medal pamiątkowy, 1915
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR...
II

80 zł

szac. 100 zł

245 wyświetleń

5 zakończona
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos...
III/IV

80 zł

szac. 50 zł

462 wyświetleń

4 zakończona
Francja, żeton, 1702
Francja, żeton, 1702
185544
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MAGNUS REX; Rw: ...
III/III+

75 zł

szac. 125 zł

296 wyświetleń

1 zakończona
Francja, żeton, 1709
Francja, żeton, 1709
185545
monogram T B, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MA...
III

75 zł

szac. 125 zł

273 wyświetleń

1 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.