Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Francja, żeton, 1709
185545
monogram T B, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MA... | III |
75 zł szac. 125 zł 273 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton, 1702
185544
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MAGNUS REX; Rw: ... | III/III+ |
75 zł szac. 125 zł 296 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 462 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR... | II |
80 zł szac. 100 zł 245 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, medal nagrodowy
191200
Aw: Głowa Franciszka Józefa w prawo, FRANCISCVS JOSEPHVS ... | II- |
160 zł szac. 100 zł 299 wyświetleń |
6 | zakończona |