Włochy, piastra, 1680

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Włochy, piastra, 1680

Włochy, piastra, 1680

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:43:40
190562
Opis: Włochy - Toskania - Cosmo III 1670-1723, piastra, 1680, Florencja
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30.82 g, mennicze wady krążka, patyna
Literatura: CNI XII/393/60, Dav. 4211, MIR 327

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 178

1)  900 zł