Niemcy, 5 marek, 1975 J

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 5 marek, 1975 J

Niemcy, 5 marek, 1975 J

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:38:20
190658
Opis: Niemcy - Republika Federalna Niemiec od 1948, 5 marek, 1975 J, Hamburg, Friedrich Ebert
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, bite stemplami zwykłymi, patyna
Literatura: AKS 229, Jaeger 416

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 318

1)  18 zł
2)  18 zł
3)  12 zł
4)  10 zł
5)  6 zł