Niemcy, 3 marki, 1913 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:36:00
190269
Opis: Niemcy - Cesarstwo Niemieckie - Lubeka, 3 marki, 1913 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nieznaczne uszkodzenia obrzeża, ale ładne i rzadkie
Literatura: AKS 4, Jaeger 82

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 239

1)  370 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  240 zł