Niemcy, talar, 1765 EDC

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1765 EDC

Niemcy, talar, 1765 EDC

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:34:40
190557
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1765 EDC, Drezno
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, rysy na awersie, ale pięknie lustro mennicze
Literatura: Buck 125, Dav. 2682, Schnee 1063

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 275

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł