Niemcy, 3 marki, 1908 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 3 marki, 1908 A

Niemcy, 3 marki, 1908 A

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:33:00
190674
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1908 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: AKS 131, Jaeger 103

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 218

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  70 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  48 zł