Niemcy, talar, 1834

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1834

Niemcy, talar, 1834

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:30:00
190552
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Wilhelm IV 1830-1837, talar, 1834, Hanower
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 62, Dav. 662, Thun 152

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 225

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  180 zł