Niemcy, 1/2 guldena, 1866

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1/2 guldena, 1866

Niemcy, 1/2 guldena, 1866

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:28:40
190551
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886, 1/2 guldena, 1866, Monachium
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, patyna, duże lustro mennicze
Literatura: AKS 179, KM 492

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 175

1)  300 zł