Austria, talar, 1805

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, 1805

Austria, talar, 1805

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:23:00
190560
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Ferdynand I - książę 1803-1806, talar, 1805, Salzburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, ładne lustro mennicze
Literatura: Dav. 44, Probszt 2607, Zöttl 3409

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 209

1)  620 zł
2)  600 zł