Śląsk, brakteat, XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:39:20
190618
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.6 mm, 0.15 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 185

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  36 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  24 zł