Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:34:40
190372
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361 - jako cezar 316-337, follis, 324-325, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMKB
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.0 mm, 3.62 g, zielona patyna
Literatura: RIC 26

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 98

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł