Cesarstwo Rzymskie, denar, 222

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:22:20
190338
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, denar, 222, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP ANTONINVS PIVS AVG, Rw: Stojący cesarz w lewo, trzymający paterę nad ołtarzem oraz cyprys, w lewym polu gwiazda, wokoło napis INVICTVS SACERDOS AVG
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 3.09 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: RIC 88

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 228

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł