Grecja i posthellenistyczne, brąz

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:10:00
190296
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Perseusz 178-168 pne, brąz, Aw: Głowa Perseusza w skrzydlatym hełmie w prawo, Rw: Orzeł stojący na wiązce piorunów, po bokach B - A, z lewej Π, poniżej gwiazda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.2 mm, 4.71 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 1275

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 256

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  36 zł