Grecja i posthellenistyczne, brąz

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:09:40
190280
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Lizymach 297-281 pne, brąz, nieustalona mennica w Tracji, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Lew skaczący w prawo, poniżej grot włóćzni w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ / ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.6 mm, 5.07 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 1149, Müller 61

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 237

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  90 zł