Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:07:40
190293
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim ΦΙΛΙΠΠΟΥ, pod koniem monogram
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 16.8 mm, 6.85 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 592

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 256

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  42 zł
5)  30 zł