Niderlandy, dwudukat, 1800

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niderlandy, dwudukat, 1800

Niderlandy, dwudukat, 1800

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 20:01:00
190689
Opis: Niderlandy - Republika Batawska 1795-1806, dwudukat, 1800, Utrecht
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 6.94 g, uszkodzona powierzchnia na awersie i rewersie, jednak ładnie zachowana moneta
Literatura: Delmonte 1170b, Fr. 315, Purmer Ut90, Verk. 98.2

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 614

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 500 zł
4)  1 350 zł
5)  1 300 zł
6)  1 300 zł