Zakończenie: 07-11-2019 20:00 ÷ 21:43
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy 1975 (Rok Święty)
188775
w skład zestawu wchodzą: 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 oraz 50... | I |
44 zł szac. 60 zł 104 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy 1975 (XIII rok pontyfikatu)
188778
46 zł szac. 60 zł 78 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy 1976 (XIV rok pontyfikatu)
188780
46 zł szac. 60 zł 113 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy 1978 (XVI rok pontyfikatu)
188782
48 zł szac. 60 zł 119 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw 9 pamiątkowych medali, 1984
188787
medale z popiersiami papieży: Leona XIII, Piusa X, Benedy... | I |
130 zł szac. 150 zł 199 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal chrzcielny, 1875
188847
Aw: Chrystus w gotyckiej architekturze, między dwoma anio... | I- |
165 zł szac. 150 zł 250 wyświetleń |
3 | zakończona | |
brosza z Orłem
188849
z puncą AB na rewersie | II |
460 zł szac. 600 zł 241 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne
189607
Aw: Tyche w koronie muralnej w prawo, Rw: Lew w prawo, po... | III |
65 zł szac. 100 zł 311 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, zestaw 2 x półgrosz miejski
189231
w skład zestawu wchodzi 1526 oraz nieczytelny rok | II/III |
48 zł szac. 75 zł 226 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, grosz, 1787 EB
189639
z wyrazem GROSSUS, korona wyżej nad monogramem | III- |
20 zł szac. 30 zł 188 wyświetleń |
2 | zakończona |