Polska, Błękitny Krzyż Zasługi Stowarzyszenia Dzieci Wojny

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:43:00
189063
Opis: Polska - III Rzeczpospolita 1989-, Błękitny Krzyż Zasługi Stowarzyszenia Dzieci Wojny, Krzyż kawalerski, emaliowany na biało-błękitno, w medalionie logo SDW oraz pół Orła, na stronie odwrotnej BŁĘKITNY / KRZYŻ ZASŁUGI / SDW / ZA PONIESIONY / TRUD PRACY SPOŁECZNEJ / NA RZECZ DZIECI WOJNY, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 54.8 x 58.7 mm, 17.33 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 680

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  28 zł
4)  24 zł