Polska, plakieta upamiętniająca Stanisławę Wątróbską-Frindt, 1997

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:42:20
189649
Opis: Polska - XX w., plakieta upamiętniająca Stanisławę Wątróbską-Frindt, 1997, Aw: Dłonie pracujące nad modelem monety na 225 lat Mennicy Państwowej, Rw: Dwa zwrócone do siebie portrety Stanisławy Wątróbskiej-Frindt, pochylone nad szarotką
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 62.6 x 50.7 mm, 129.80 g
Literatura: Katalog Mennicy 1997, poz. 34

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 296

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  95 zł
5)  90 zł