Polska, plakieta Katyń, 1988

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, plakieta Katyń, 1988

Polska, plakieta Katyń, 1988

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:42:00
189065
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta Katyń, 1988, Aw: Orzeł wojskowy, niżej PAMIĘCI POLSKICH OFICERÓW / ZAMORDOWANYCH W KATYNIU, niżej ułamana szabla z napisem HONOR I, z prawej sygnatura mennicy i PTAiN 1988 BCH, Rw: Grupa ludzi ze związanymi rękami, stojących tyłem nad dziurą, na dnie której napis KATYŃ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 72.1 x 71.9 mm, 211.69 g
Literatura: Paszkowycz 149/88

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 449

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  28 zł
5)  24 zł