Polska, plakieta na 50-lecie PWPW (Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych), 1970

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:41:00
189648
Opis: Polska - XX w., plakieta na 50-lecie PWPW (Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych), 1970, projektu Jerzego Jarnuszkiewicza, Aw: Orzeł Polski, na nim napisy 50 LAT PAŃSTWOWEJ WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH, Rw: Skrót PWPW i daty 1919 - 1969
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany 55 x 55 mm, 102.01 g
Literatura: Paszkowycz 12/70, Medale Mennicy 298

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 622

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  65 zł
4)  60 zł