Polska, medal Adam Czartoryski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:39:20
188846
Opis: Polska - XIX wiek, medal Adam Czartoryski, autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu dla uczczenia jego założyciela, Aw: Głowa księcia w lewo i napis w otoku VIRTUTI INCOLUMI....., Rw: Poziomy napis w 14 wierszach
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 56.4 mm, waga 100.18 g, miejscowa patyna na awersie

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 483

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  380 zł