Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1978

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:30:20
188783
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Sede vacante IX.1978, 500 lirów, 1978, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '835', 11 g, pięknie zachowane, w oryginalnym pudełku, subtelna patyna
Literatura: Berman 3498, KM Y140

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 119

1)  50 zł
2)  48 zł