Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1958

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:22:20
188753
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Sede vacante 1958, 500 lirów, 1958, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '835', 11 g, pięknie zachowane, w oryginalnym pudełku, subtelna patyna
Literatura: Berman 3414, KM Y57

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  36 zł