Niemcy, talar, 1654 CR

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1654 CR

Niemcy, talar, 1654 CR

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:09:00
189211
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1654 CR, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, legenda, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.06 g, patyna, dwa uderzenia przy krawędzi
Literatura: Clauss/Kahnt 170, Dav. 7612, Merseburger 1104, Schnee 892

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 404

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  600 zł
6)  440 zł
7)  430 zł
8)  420 zł
9)  410 zł
10)  400 zł
11)  380 zł
12)  370 zł
13)  360 zł