Niemcy, talar, 1641

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1641

Niemcy, talar, 1641

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:05:40
189493
Opis: Niemcy - Moguncja - Anzelm Kazimierz 1629-1647, talar, 1641, Mainz, Aw: Popiersie władcy zwrócone w prawo, + ANSELMVS CASIMIRVS D G ARCHIEP, Rw: Czteropolowa tarcza z herbem Moguncji, nad nią hełm ozdobny, po bokach miecz i pastorał, MOG S ROM IMP PER GERARC CA PR EL
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.24 g, patyna
Literatura: Davenport 5548, Slg. Walther 269

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 277

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  2 500 zł