Niemcy, talar, 1589

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1589

Niemcy, talar, 1589

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:04:20
189203
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto - system talarowy, talar, 1589, Hamburg, Aw: Dwugłowy Orzeł z jabłkiem panowania na piersi, nad orłem korona, legenda, Rw: Brama z trzema wieżami, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.52 g, ciemna patyna, rysa na rewersie
Literatura: Dav. 9226, Gaedechens 346-348

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 280

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  420 zł
5)  310 zł
6)  300 zł