Niemcy, dwutalar, 1837

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 28-10-2019 18:00
Zakończenie: 07-11-2019 20:59:20
Niemcy, dwutalar, 1837

Niemcy, dwutalar, 1837

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:59:20
189498
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, dwutalar, 1837, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37.07 g, patyna, uderzenia na rancie
Literatura: Davenport 581, Thun 75, AKS 98

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 253