Kongo, 5 franków, 2002

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Kongo, 5 franków, 2002

Kongo, 5 franków, 2002

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:55:40
189622
Opis: Kongo - Repubilka Demokratyczna, 5 franków, 2002, sporkanie księżnej Diany z papieżem Janem Pawłem II wiosną 1985
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, nakład 3.500 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, delikatna patyna
Literatura: Fisher 107

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 277

1)  55 zł
2)  50 zł