Austria, 6 krajcarów, 1664

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 6 krajcarów, 1664

Austria, 6 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:52:40
189545
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 6 krajcarów, 1664, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1131

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 241

1)  95 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  30 zł