Austria, 15 krajcarów, 1664

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 15 krajcarów, 1664

Austria, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:52:20
189541
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 15 krajcarów, 1664, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 924

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 340

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  60 zł
9)  55 zł
10)  50 zł
11)  48 zł