Śląsk, 24 krajcary, 1621

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Śląsk, 24 krajcary, 1621

Śląsk, 24 krajcary, 1621

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:49:20
189275
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Karol Austriacki 1608-1624, 24 krajcary, 1621, Nysa, końcówka legendy rewersu EW
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. VI.6 (R3), Kop. 6815

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 298

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  380 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  180 zł
8)  160 zł