Polska, 10 złotych, 1932

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:24:40
189554
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 120a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  60 zł