Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:20:00
188528
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 480

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  95 zł
4)  90 zł