Czechy, denar, 972-999

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Czechy, denar, 972-999

Czechy, denar, 972-999

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:12:00
189471
Opis: Czechy - Bolesław II 967-999, denar, 972-999, Praga, mincerz Omeriz, Aw: Dłoń opatrzności, po bokach litery Λ i ω, wstecznie X DVX BOLEZCLAVS; Rw: Popiersie Aethelreda II w prawo, przed nim krzyż, wstecznie CIZ X OMERIZ PRAGA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.0 mm, 1.01 g, gięty, ciemna patyna
Literatura: Šmerda 31b (R), Fiala 3/16, Cach -

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 722

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  680 zł
6)  600 zł