Bizancjum, miliaression

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Bizancjum, miliaression

Bizancjum, miliaression

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:06:40
189654
Opis: Bizancjum - Leon III 717-741, miliaression, Aw: Krzyż stojący na trójstopniowym podeście, hiSчS XRISTчS nICA, Rw: Napis w pięciu wersach: LЄOn / S COnSt / ah tInЄ Є / C ΘЄч bA / SILIS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.8 mm, 1.57 g, ślady korozji, ciemna patyna
Literatura: Sear 1512, DOC 22

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 398

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  620 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  260 zł
8)  155 zł