Polska, medalion - Order Sztandaru Pracy, od 1949

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Rozpoczęcie: 21-10-2019 18:00
Zakończenie: 31-10-2019 22:38:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:38:00
189022
Opis: Polska, medalion - Order Sztandaru Pracy, od 1949, jednostronny medalion z Orderem Sztandaru Pracy, sygnowany J.BIELAŃSKI, na stronie odwrotnej pomalowany na biało, z trzema mocowaniami do zawieszenia
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 645 x 620 mm, bardzo ładne

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 202